Перше срібло: Романчук здобув для України шосту медаль Олімпіади

24-річний український атлет у фіналі олімпійського турніру подолав дистанцію другим – 14:40,66 хвилини. Михайла Романчука на одну секунду випередив американець Роберт Фінке (14:39,65), він здобув золото. Бронза – у німця Флоріана Веллброка (14:40,91).

Михайло завоював шосту медаль для України на Олімпіаді в Токіо та перше срібло. Це також друга нагорода Романчука на Іграх-2020, раніше він здобував бронзу в запливі вільним стилем на дистанції 800 метрів. Інший український плавець Сергій Фролов у фіналі посів восьме місце (15:04,26).

Нагадаємо, раніше нагороди Олімпійських ігор у Токіо також здобули дзюдоїстка Дарина Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, змішана пара стрільців Олена Костевич і Олег Омельчук та тенісистка Еліна Світоліна. Усі вони взяли бронзу.