Перші команди призовників зі Львівщини відправлено до війська

У межах проведення осінньої призовної кампанії сьогодні зі збірного пункту Львівського обласного ТЦК та СП відправили перші команди рекрутів. До лав українського війська та інших військових формувань держави сьогодні вирушили 40 львів’ян та мешканців області.

Зі слів пресофіцера Львівського обласного ТЦК та СП старшого лейтенанта Марії Левко, перед відправленням усіх призовників було перевірено на наявність захворювання на COVID-19 методом експрес-тестування на визначення антигену SARS-Cov-2. Лише після отримання негативного результату призовників було скеровано на обласний збірний пункт.

Переважна більшість львів’ян, які сьогодні вирушили на військову службу, проходитимуть її у підрозділах Сухопутних військ. 

Загалом під час осіннього призову на строкову військову службу заплановано призвати понад 600 мешканців Львова та області віком від 18 до 27 років, які придатні до проходження служби. 

Нагадаємо, що термін проходження строкової військової служби для осіб з вищою освітою — рік, без вищої освіти — півтора року.

Після прибуття у військові частини й навчальні центри для військовослужбовців строкової служби передбачено обсервацію впродовж двох тижнів. 

Фото з мережі Інтернет

https://armyinform.com.ua/2021/10/pershi-komandy-pryzovnykiv-zi-lvivshhyny-vidpravleno-do-vijska/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *