Перший морський піхотинець, який здобув синій пояс з бразильського джиу-джитсу

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України привітав морського піхотинця зі здобуттям нового високого ступеню у спортивному єдиноборстві з бразильського джиу-джитсу.

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав морського піхотинця та учасника флотської команди з бразильського джиу-джитсу «Ua Navy BJJ team» майора Микиту Вітека зі здобуттям нового високого ступеню та отриманням синього поясу з бойового мистецтва.

Майор Микита Вітек проходив службу у підрозділах Військово-Морських Сил ЗС України починаючи з 2009 року, брав участь у захисті нашої країни під час АТО (ООС), неодноразово був нагороджений відзнаками за сумлінну службу та успішне виконання бойових завдань, а з 2017 року займається підготовкою майбутніх офіцерів морської піхоти та десантно-штурмових військ у Військової академії міста Одеси. Наразі офіцер є першим морським піхотинцем, серед спортсменів, хто здобув синій пояс з бразильського джиу-джитсу.

Під час зустрічі було обговорено підготовку та підтримку перспективних спортсменів, які проходять службу в українських ВМС. Загалом, такий вид спорту швидко набирає популярності серед військових, до слова нещодавно курсант Радіон Булатов, старші лейтенанти Костянтин Кириченко та Владислав Калугарян вибороли призові місця і отримали золоті та бронзові медалі в змаганнях з бразильського єдиноборства.

Варто відмітити, що флотська спортивна команда, учасником якої є Микита, була створена за підтримки та ініціативи Громадської спілки «Тризуб Нептуна» UA Navy Sport у ній беруть участь матороси, курсанти і офіцери Військово-Морських Сил та члени їх родин, а також всі бажаючі спортсмени і учасники бойових дій.

Наприкінці, керівник національного флоту подякував спортсмену та вручив пам’ятний подарунок.

Довідково. Бразильське Джиу-Джитсу (дзюдзюцу) — це бойове мистецтво та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо в партері. Цей вид спорту швидко розвивається та походить від кодоканівського дзюдо початку минулого століття.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України

https://armyinform.com.ua/2021/07/pershyj-morskyj-pihotynecz-yakyj-zdobuv-synij-poyas-z-brazylskogo-dzhyu-dzhytsu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *