Під приводом ліквідації наслідків повеней Російська Федерація передислокувала в Крим пона 20 тисяч спецпризначенців

Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці Facebook.

Окупаційна влада Російської Федерації продовжує нарощування військової присутності на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

За отриманою мною інформацією, у м. Феодосія країна-окупант розпочала будівництво нового полкового військового містечка для 300 військовослужбовців.

Під приводом ліквідації наслідків повеней, агресор передислокував на півострів близько 21 тисячі осіб спеціальних підрозділів та 1367 одиниць автомобільної і спеціальної техніки.

Стрімке стягування військ РФ до тимчасово окупованого Криму суперечать нормам міжнародного гуманітарного права зокрема, резолюції Генеральної Асамблеї ООН № 75/29.

6 липня 2021 року міжнародна спільнота засудила збільшення військової присутності в Криму, ухваливши термінову резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ «Щодо дестабілізуючого нарощування військової присутності РФ поблизу України, в тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна, Чорному морі та Азовському морі».

Закликаю міжнародних партнерів посилити взаємодію, аби змусити Росію як країну-окупант виконувати зобов’язання згідно з міжнародним гуманітарним правом та негайно звільнити окуповані українські території і припинити порушення міжнародного законодавства.

https://armyinform.com.ua/2021/07/pid-pryvodom-likvidacziyi-naslidkiv-povenej-rosijska-federacziya-peredyslokuvala-v-krym-pona-20-tysyach-speczpryznachencziv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *