Полтавці підтримують українських захисників

Мешканці Полтави та області продовжують активно допомагати українським захисникам, які боронять передові рубежі в сусідніх регіонах. Звичайні українці об’єднують зусилля, аби підтримати військовослужбовців ЗСУ.

Так, у Полтаві відбувся благодійний ярмарок «Об’єднані заради перемоги», який організували представники місцевого проєкту соціального підприємництва «Містохаб».

За слова організаторів, подібний ярмарок у місті відбувається вдруге з початку широкомасштабного вторгнення окупантів на територію України. У такий спосіб небайдужі полтавці збирають кошти для потреб українських захисників, які нищать рашистів на передових позиціях.

– Усі зібрані кошти з благодійного ярмарку передамо представникам громадського руху «Оборона Полтави». Вони зі свого боку безпосередньо закупляють необхідне майно для наших військових. Ми намагаємося влаштувати так, аби полтавці могли відпочити і одночасно задонатити кошти для наших вояків, − зазначила співзасновниця «Містохаб» Наталія Баранник.

На ярмарку мешканці та гості міста відвідували декілька локацій, де можна було придбати сувеніри, прикраси, патріотичний одяг чи скуштувати смачні страви. Також була передбачена лаунж-зона з місцем відпочинку та розваг. Окреме місце займала експозиція із залишків артилерійських снарядів та інших боєприпасів.

Ба більше, організатори підготували серію майстер-класів, де відвідувачі власноруч виготовляли різноманітні сувеніри. Їхні вироби в подальшому передадуть на фронт нашим армійцям.

Крім того, ярмарок супроводжувався виступами місцевих відомих музикантів та діджеїв.

Водночас у кількох громадах Полтавщини відбулися подібні благодійні заходи, покликані допомогти українським захисникам. Для мешканців громад провели благодійні ярмарки, майстер-класи та концертні програми.

За словами організаторів дійства, на усі вироби була мінімальна ціна, однак люди часто жертвували значно більші суми. Усі представлені вироби були виготовлені місцевими мешканцями та переселенцями. Також у концертній програмі взяли участь чимало дітлахів, які з батьками вимушено покинули свої домівки через бойові дії.

Завдяки небайдужим українцям та бажанню допомогти військовим лише у двох громадах Полтавщини за кілька годин було зібрано понад 40 тисяч гривень. Усі кошти підуть на потреби військовослужбовців ЗСУ.

https://armyinform.com.ua/2022/07/03/poltavczi-pidtrymuyut-ukrayinskyh-zahysnykiv/