Постановочний «удар» по штабу флоту рф: кому це вигідно?

Стосовно обстрілу штабу чф рф: о, так, нам хочеться, щоб це були наші партизани або позитивні новини від наших бійців, які вже у Севастополі можуть запускати дрони-камікадзе по окупантах. Але ж, на жаль… Просто ворог хоче, щоб такі новини розповсюджувались по світу та місцева вата все більше боялась ЗСУ.

Як мінімум два аспекти, на мою думку, які доводять, що це постанова через відмову проводити парад і не показувати флот рф без свого «величного» флагмана «москва» та п’ятірки інших кораблів.

По-перше, ми дуже філігранно використовуємо усе надане нам озброєння від партнерів. Лише подивіться, як нині виконує роботу HIMARS, чи як використовується кожен розумний SMArt снаряд до німецьких САУ 2000. Тож, повірте, якщо вже є можливість у ЗСУ запустити Switchblade чи Wormate, запустили б по кораблю, і це було б набагато ефективніше. Не можна по кораблю, ну добре, тоді по штабу, коли там зранку урочисте шикування до дня флоту «величної другої у світі…» Скупчення офіцерів було б просто нереальним за кількістю.

По-друге, час. Об 5-й ранку у штабі набагато менше людей, ніж об 8-9, тим паче у свято флоту. Кинути гранату, коли нікого немає? Вірно, буде мінімум жертв та пошкоджень будівлі. Якщо просто скасувати парад – це буде означати страх перед ЗСУ, які можуть нашкодити кораблям у Севастополі. Ефект величі значно ефективніший для людей, коли є передбачуваність: «ми і так скасували свято, тому що усі наші кораблі на бойовому чергуванні в районі проведення СВО, а тут лише подивіться, ворог «не дремлет», вдарив навіть по штабу».

Якщо чесно, я взагалі не здивуюсь, якщо мине час і ми дізнаємось, що це не велика ІПСО операція, мовляв, «самі підірвали штаб, щоб зробити відвід уваги від параду», а просто якийсь мічман по синій грусті чи його дружина кинули під ранок гранату в штаб: або випадково по п’яні, або якийсь протест у такий спосіб.

Дуже малі пошкодження та час о 5-й ранку щось наводить на необережність або присутність морської білки після бояришника. Думаю скористались моментом. Очевидним є не удар камікадзе, а чергова робота роспропагандистів для своїх росіян…

https://armyinform.com.ua/2022/07/31/postanovochnyj-udar-po-shtabu-flotu-rf-komu-cze-vygidno/