Пропагандистські ЗМІ продовжують поширювати фейки з метою дискредитації підрозділів ООС

Російсько-окупаційна влада продовжує вести брехливу інформаційну кампанію з метою дискредитації підрозділів Об’єднаних сил, повідомляє пресслужба ООС.

Так, у мережі Інтернет поширюються фейкові документи про нібито низький морально-психологічний стан окремих підрозділів Збройних Сил України, залучених до операції.

В ООС звертають увагу, що для створення цього повідомлення було використано особисті дані осіб, які зараз проходять службу у лавах Збройних Сил України.

Цей та інші інформаційні вкиди, розміщені на ворожих пропагандистських ресурсах, мають на меті створити у суспільстві атмосферу зневіри та сумнівів у спроможностях українських захисників протистояти агресору.

Тож в операції Об’єднаних сил закликають усіх дотримуватися інформаційної гігієни та користуватися інформацією з достовірних джерел.

Адже українські воїни щоденно демонструють високі морально-психологічні якості, успішно стримуючи збройну агресію Російської Федерації.

https://armyinform.com.ua/2021/06/propagandystski-zmi-prodovzhuyut-poshyryuvaty-fejky-z-metoyu-dyskredytacziyi-pidrozdiliv-oos/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *