Рашисти брешуть про «паспортизацію на Запоріжжі», щоб створити ілюзію «покращення життя»

Уся роспропаганда звикла до поширювання брехні в своїй країні з метою оточення пересічних людей ілюзіями гарного буття. На тимчасово окупованих територіях окупанти діють за схожою ж схемою. Тому намагаються посіяти свої фейки про буцімто «покращення життя вже сьогодні».

Приміром, прокремлівське видання «известия» розмістило дезінформацію про те, що начебто «100 тисяч мешканців Запоріжжя подали заявки на отримання громадянства росії». Зі швидкістю блискавки цей фейк підхопили та розмістили в себе десятки інших так званих медіа.

До речі, автори цієї «новини» посилаються на «заяву» відомого зрадника-колаборанта володимира рогова. Останній любить себе називати головою так званої ради військово-цивільної адміністрації Запорізької області.

Між іншим, у «матеріалі» росагітпрому йшлося, що «упродовж перших трьох днів роботи паспортного столу міста Бердянськ там опрацьовано 25 заяв про прийом до громадянства рф. У списках на отримання «документа» знаходяться ще 70 охочих. Також там указується, що «декільком жителям Мелітополя уже вручили російські посвідчення особи». Особливо пропагандисти пишаються тим, що одним із перших російське громадянство отримав й так званий голова військово-цивільної адміністрації Херсонської області володимир сальдо.

Одразу ж насторожує те, що після таких дуже дрібних показників паспортизації, у підсумку окупантів «намалювалася» така велика цифра – «100 тисяч». Тут пропагандисти одразу ж й прокололися на власних жадібності та тупості.

Після виходу фейку в «известия», пан рогов вкотре озвучив свої «дані»  в ефірі російської пропагандистського телеканалу «соловьев live».

– Уже понад 100 тисяч людей – це 100%, які зараз перебувають у чергах. І ще тисячі людей, які всі необхідні документи уже підготували, – безпідставно заявив гауляйтер.

Поза всяким сумнівом, результати паспортизації на тимчасово окупованих територіях є черговим фейком.

Адже, наразі московити не окупували усю Запорізьку область. До того ж більшість мешканців тимчасово захоплених Бердянська, Мелітополя та інших населених пунктів виїхали на територію, підконтрольну українській владі. Переважна ж більшість тих, хто залишився на місці, є патріотами України. Останнє підтверджується проведення масових мітингів проти вторгнення росіян на нашу землю.

Отже, окупантам та колаборантам ніколи не набрати 100 тисяч зрадників на тимчасово окупованій Запорізькій області. Тому роспропаганда лише дарма витрачає час та кроваві гроші на вигадування фейків про українців.

https://armyinform.com.ua/2022/06/18/rashysty-breshut-pro-pasportyzacziyu-na-zaporizhzhi-shhob-stvoryty-ilyuziyu-pokrashhennya-zhyttya/