Разом з міжнародною слідчою групою Україна продовжує розслідування у справі про збитий рейс МН17 – Ірина Венедіктова

Україна стежить за процесом у Гаазі щодо збиття літака рейсу МН17 «Малайзійських авіаліній» й разом з міжнародною слідчою групою продовжує розслідування щодо встановлення причетних до запуску ракети.

Про це заявила у відеозверненні Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«7 червня розпочалася ключова фаза — розгляд справи по суті. На цій стадії суд має розглянути основну версію, висунуту обвинуваченням, і відповісти на три запитання: чи був збитий літак із ЗРК «Бук»; чи була запущена ракета з поля біля селища Первомайський; яка роль обвинувачених у збитті літака», — сказала Ірина Венедіктова.

Вона наголосила: «Ми пильно стежимо за процесом і на запит нідерландської сторони надаємо все необхідне сприяння для розгляду справи в суді».

Водночас, як зазначила Генпрокурор, на цьому слідство у кримінальному провадженні про аварію МН17 не завершилося.

«Спільно з партнерами з міжнародної спільної слідчої групи ми продовжуємо розслідування, спрямоване на встановлення інших осіб, причетних до цього злочину, зокрема тих, хто здійснював запуск ракети та віддавав відповідні накази», — наголосила вона.

Ірина Венедіктова підсумувала: «Запевняю, що ми з колегами робимо в цій справі все від нас залежне, щоб родичі жертв відчули справедливість, а світ дізнався правду».

https://armyinform.com.ua/2021/07/razom-z-mizhnarodnoyu-slidchoyu-grupoyu-ukrayina-prodovzhuye-rozsliduvannya-u-spravi-pro-zbytyj-rejs-mn17-iryna-venediktova/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *