росія використовує американського історика Тома Мокаітіса для просування пропагандистської ідеї про проксі-війну НАТО проти росії

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації:

«Кремлівські медіа розтиражували окремі тези з публікації Т.Мокаітіса щодо війни в Україні, що вийшла 3 травня в американському виданні The Hill.

Пропаганда рф, посилаючись на Т.Мокаітіса, розповідає про те, що Вашингтон «загострює конфлікт» з росією та «навмисно ускладнює переговорний процес» між Україною та рф.

Насправді, у своїй колонці Т.Мокаітіс зробив припущення, якою може бути реакція рф на слова Міністра оборони США Л.Остіна щодо бажання Штатів послабити росію. Історик озвучив можливі ризики – «загострення конфлікту» та «ускладнення переговорного процесу». У тому ж матеріалі Т.Мокаітіс зазначив, що «США загнали росію у глухий кут» і американці, «безумовно, хочуть зменшити здатність росії завдавати шкоди своїм сусідам».

Ворог маніпулює, вихоплюючі окремі фрази фахівців, щоб нав’язати світу необхідну думку».

https://armyinform.com.ua/2022/05/07/rosiya-vykorystovuye-amerykanskogo-istoryka-toma-mokaitisa-dlya-prosuvannya-propagandystskoyi-ideyi-pro-proksi-vijnu-nato-proty-rosiyi/