Ще трьом звільненим із полону РФ українцям виплачено грошову допомогу в 100 тисяч гривень

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України виплатило одноразову грошову допомогу трьом українцям у розмірі 100 тисяч гривень кожному, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії РФ проти України ‒ з 2014 року, та були звільнені.

Про це інформує пресслужба Мінінтеграції.

Бюджетні кошти в розмірі 300 тисяч  гривень ‒ по 100 тисяч гривень кожному, перераховані на особові рахунки 3 громадян з 46, що на засіданні 29 липня 2021 року визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України.

Відтак наразі всі 46 громадян, що на зазначеному засіданні визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України, отримали одноразову грошову допомогу.

Мінреінтеграції продовжує роботу зі спрощення механізму надання допомоги громадянам, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації (незаконно засудженим, військовополоненим).

Як інформувала АрміяInform, Мінреінтеграції виплатило кошти 43 звільненим з полону РФ українцям.

https://armyinform.com.ua/2021/09/shhe-trom-zvilnenym-iz-polonu-rf-ukrayinczyam-vyplacheno-groshovu-dopomogu-v-100-tysyach-gryven/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *