Швеція підтримує ідею направлення своїх військових для навчальної місії в Україні

Міністр оборони Королівства Швеція Петер Хултквіст підтримав пропозицію країн Балтії щодо проведення навчальної місії під керівництвом Європейського Союзу в Україні. Відповідну заяву він зробив в ефірі Sveriges Radio.

«Зараз усі погляди прикуті до Польщі і до того, що відбувається на кордоні, а це може означати, що Україна буде трохи в тіні. Україна завжди актуальна, наша солідарність завжди має бути дуже чіткою. Ми вважаємо дуже важливим відзначити амбіції Європейського Союзу зробити свій внесок у безпеку та суверенітет України», — зауважив Петер Хултквіст.

Міністр оборони Королівства Швеція також зазначив, що в цьому контексті Швеція хоче з’ясувати, як саме може зробити свій внесок щодо можливості направлення шведського військового контингенту в Україну в рамках навчальної місії під керівництвом ЄС.

Отже, як повідомляється, шведські солдати можуть вирушити в Україну для навчання українських військових на тлі нарощування військ РФ на східному кордоні України.

«Звичайно, ми повинні бути відкритими до цього», — підкреслив Міністр оборони Королівства Швеція Петер Хултквіст.

Підготував Назар Волошин

https://armyinform.com.ua/2021/11/shvecziya-pidtrymuye-ideyu-napravlennya-svoyih-vijskovyh-dlya-navchalnoyi-misiyi-v-ukrayini/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *