«Ситуація не була такою бентежною»: службовий пес Нацгвардії «розповів» про резонансну подорож потягом

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Березня 2024, 14:41

У Національній гвардії України прокоментували історію з поїздкою у потязі службового собаки Ермі, яка викликала бурхливі обговорення у соцмережах.

Свою історію Ермі «розповів» на сторінці Нацгвардії в Instagram.

«Ситуація не була такою бентежною. Я, як великий службовий і добрий пес (хоча добрий лише до тих, хто не порушує закон, коли я патрулюю)), спокійно подорожував під наглядом супровідника — мого кінолога», — йдеться у розповіді.

Зазначається, що до самого Києва Ермі з кінологом їхали у викупленому купе, як те передбачено правилами. А вже з Києва найближчим потягом, щоб дістатися Чернігова, подорожували потягом «Інтерсіті».

«Тож ми вирішили його не проГАВити та взяли квиток, щоб не чекати до пізньої ночі, коли буде змога їхати пасажирським поїздом саме у купе. Працівники залізниці — все зрозуміли, ми про все домовилися і поїхали», — додав Ермі.

І, хоча за правилами у загальних вагонах Інтерсіті, де багато людей, таким великим собакам, їхати не можна, для службового собаки зробили виключення. А щоб всім іншим пасажирам також було комфортно, Ермі їхав у тамбурі.

«Хочу сказати, що у Нацгвардії є вагони й авто, які передбачені для перевезення собак. Мої «колеги» частіше всього саме так і їздять. А також дякую представникам Укрзалізниці, які теж хвилювалися за цей випадок. Моя така подорож це більше виняток, ніж тенденція (маю на увазі — з перевезенням саме службових тварин)», — додається у розповіді.

Напередодні у соцмережах з’явилася фотографія Ермі з кінологом, які їхали у тамбурі. Повідомлялося, що їх нібито не пустили на куплене місце. Це повідомлення викликало бурхливе обговорення та чимало гнівних коментарів.

В «Укрзалізниці» також відреагували на ситуацію, нагадавши, що для перевезення домашніх улюбленців є чіткі правила, зокрема для вагонів «Інтерсіті», про які йде мова. Водночас в УЗ наголосили, що провідники та стюарди іноді лояльно дивляться на ці правила і свідомо роблять виключення.

Заступник директора УЗ Олександр Шевченко зазначив, що правила перевезення мають бути адаптивними до реалій сьогодення і обов’язково будуть переглядатися з урахуванням відгуків пасажирів.

https://armyinform.com.ua/2024/03/29/sytuacziya-ne-bula-takoyu-bentezhnoyu-sluzhbovyj-pes-naczgvardiyi-rozpoviv-pro-rezonansnu-podorozh-potyagom/