«Слава Україні!»: представлено форму збірної на Євро-2020

Національна збірна Україна виступатиме на Євро-2020, який стартує 11 червня, в новій — особливій формі. На ній буде нанесено напис «Слава Україні!» – «Героям слава!»

Про це проінформував на своїй сторінці у Фейсбуці президент УАФ Андрій Павелко.

«Головним атрибутом форми стане оберіг і символ, дорогий серцю кожного українця. Це найцінніший для всіх нас обрис нашої країни. Єдиної і неподільної батьківщини з Кримом, Донецьком, Луганськом, Києвом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Одесою і усіма містами і селами, де головною мелодією з дитинства є мелодія національного гімну. Де на «Слава Україні!» відповідають гаслом «Героям слава!» і яке тепер також буде на формі та надихатиме наших футболістів на нові перемоги», – наголосив Андрій Павелко.

Він додав, що команда вірить, що силует України додасть їм сил, адже вони битимуться за всю Україну. А вся Україна, від Севастополя і Сімферополя до Києва, від Донецька і Луганська до Ужгорода підтримуватиме їх у кожному матчі.

«Це надзвичайно важливо і для футболістів, які дуже хвилюються і мріють виступити якнайкраще на Євро-2020, і для мільйонів наших вболівальників, які вірять у команду Андрія Шевченка», – впевнений Андрій Павелко.

Футбол і національна збірна — єднають Україну!

Слава Україні!

https://armyinform.com.ua/2021/06/slava-ukrayini-predstavleno-formu-zbirnoyi-na-yevro-2020/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *