США допомагатимуть Україні, поки війна не припиниться

Оборонна допомога Україні й інструменти тиску на рф починають доводити свою ефективність, тому США продовжать це робити, допоки не змусять кремль припинити війну.

Про це заявив на брифінгу в Вашингтоні речник Держдепартаменту США Нед Прайс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«росія досі не продемонструвала жодних ознак того, що вона готова прийняти це (дипломатію – ред.) як вихід із ситуації. Тому ми продовжимо робити те, що вже довело свою ефективність»,- сказав Прайс.

Він уточнив, що Сполучені Штати й надалі надаватимуть українським партнерам допомогу у сфері безпеки й оборони, щоб вони могли відбивати жорстокі атаки росіян, захищати свої свободи, демократію й незалежність.

«Ми надалі збільшуватимемо економічні й фінансові наслідки для кремля, а також усіх, хто сприяє цій війні», – додав Прайс.

Крім того, за його словами, США робитимуть все можливе для підтримки України й притягнення до відповідальності представників російської влади, аби спонукати кремль до відповідальної дипломатії та діалогу, який може зменшити насильство й привести до припинення війни.

https://armyinform.com.ua/2022/05/12/ssha-dopomagatymut-ukrayini-poky-vijna-ne-prypynytsya/