Точні копії Пересопницького та Мазепинського Євангелій віднині є у Військовій академії (м. Одеса)

Сьогодні Військову академію (м. Одеса) відвідали митрополит Переяславський і Вишневський Олександр та єпископ Одеський і Балтський Афанасій.

Розпочався візит із богослужіння в Духовному центрі академії. Також поважні гості провели панахиду біля меморіалу загиблим за Україну. Після відправи святим отцям організували екскурсію академією та музеєм історії вишу.

Під час зустрічі з офіцерами та курсантами митрополит Переяславський і Вишневський Олександр презентував визначну рукописну пам’ятку староукраїнської мови та мистецтва XVI століття — Пересопницьке Євангеліє, а також унікальну пам’ятку, яка розповідає про спільні сторінки історії України та Близького Сходу — Мазепинське Євангеліє. Примірники книг він передав до бібліотеки вишу.

На завершення візиту гості вручили представникам академії Благословенні грамоти Переяславсько-Вишневської єпархії Православної церкви України.

Фото пресслужби Військової академії (м. Одеса)

https://armyinform.com.ua/2021/10/tochni-kopiyi-peresopnyczkogo-ta-mazepynskogo-yevangelij-vidnyni-ye-u-vijskovij-akademiyi-m-odesa/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *