У Києві відкрили пам’ятний хрест захисникам України

Сьогодні в Куренівському парку культури і відпочинку до Дня захисників і захисниць урочисто відкрили пам’ятний хрест на честь усіх борців за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які захищали нашу Батьківщину в різні часи.

— Пам’ятний хрест має давню історію. Він створений ще у 2009 році до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не дала дозволу на його встановлення. Хрест зберігався на приватній території, за межами Києва, до сьогодні, коли стало можливим його встановлення, — повідомили організатори.

До урочистих заходів були залучені ветерани російсько-української війни, громадськість міста, реконструктори, які представляли воїнів-захисників різних часових подій, почесна варта зі стягами. Спеціально було сплановано інформаційне й музичне наповнення. Зокрема, лунали відомі композиції у виконанні народного артиста України Тараса Компаніченка, заслуженої артистки України Ірени Захарко, трубача Майдану часів Революції Гідності Костянтина Олійника та колективу стародавньої музики «Хореї козацької».

— Сьогодні ми віддаємо шану і повагу нашим славетним героям — і відкриття цього пам’ятника є цьому свідком. За Україну треба боротися, за Україну треба працювати і все життя пам’ятати своїх національних героїв, — зазначив головний редактор тижневика ОУН(б) «Шлях перемоги» Віктор Рог.

Встановлення пам’ятного хреста відбулося за підтримки органів місцевої влади. Він став подарунком Києву від патріотичної громадськості.

Денис Бігун
Фото автора

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-kyyevi-vidkryly-pamyatnyj-hrest-zahysnykam-ukrayiny/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *