У Міноборони створили Департамент планування тилового забезпечення

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Березня 2024, 15:31

Міністерство оборони України

За наказом Міністра оборони України Рустема Умєрова створено новий структурний підрозділ – Департамент планування тилового забезпечення.

Про це йдеться у повідомленні на сайті оборонного відомства.

Новий департамент формуватиме довгострокові плани закупівель для війська — продовольство, речове майно, пально-мастильні матеріали, а також технічні засоби тилу.

«Ми усвідомлюємо, що в умовах війни повністю не уникнемо деяких екстрених запитів на закупівлю. Але можемо зменшити кількість таких випадків. Основне завдання Департаменту — формувати річний план закупівель товарів. Тобто, звести до мінімуму нагальну потребу – коли Міністерству потрібно терміново щось закупити для ЗСУ. Раніше такий підхід впливав і на якість, і на ціну товару. Тому новостворений Департамент має частково вирішити це питання», — зауважив заступник Міністра оборони Віталій Половенко.

Департамент формуватиме обсяги необхідних для закупівлі товарів та послуг — задля задоволення отриманих від Командування сил логістики потреб.

Спеціалісти департаменту досліджуватимуть ринок, моніторитимуть ціни та визначатимуть орієнтовну вартість. Безпосередньо закупівлі реалізовуватиме «Державний оператор тилу».

https://armyinform.com.ua/2024/03/26/u-minoborony-stvoryly-departament-planuvannya-tylovogo-zabezpechennya/