У Німеччині на лікуванні перебуває 735 українських військових

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2024, 16:29

У межах візиту до Німеччини перша леді України Олена Зеленська разом із першою леді ФРН Ельке Бюденбендер відвідали клініку «Шаріте», де на лікуванні перебувають українські громадяни, зокрема військові, із важкими опіковими та мінно-вибуховими травмами внаслідок російської військової агресії.

Про це інформує Офіс Президента України.

Так, за словами Олени Зеленської, станом на 31 січня до Німеччини евакуйовано 1044 постраждалих, зокрема 735 військовослужбовців. Також у ФРН лікується 125 дітей з онкологічними захворюваннями.

«З 11 квітня 2022 року Німеччина щотижня надає пропозиції про готовність прийняти нових пацієнтів. Крім того, німецький уряд забезпечив механізм повернення евакуйованих хворих після лікування», — додала перша леді України.

Також вона повідомила, що цього року Німеччина прийматиме важливу конференцію з питань відновлення України, яка відбудеться в червні в Берліні.

«Сподіваємося на її успішне проведення та вагомий внесок міжнародної спільноти у відбудову України, а отже, інвестицію в наше спільне безпечне майбутнє», – зазначила Олена Зеленська.

Як повідомляла АрміяInform, перша леді України Олена Зеленська подякувала Президенту Німеччини Франку-Вальтеру Штайнмаєру за допомогу ФРН українцям.

https://armyinform.com.ua/2024/02/03/u-nimechchyni-na-likuvanni-perebuvaye-735-ukrayinskyh-vijskovyh/