У Повітряних Силах визначили найкращих стрільців

Понад сімдесят військовослужбовців Повітряних Сил різного віку, звань та посад змагались за звання найкращого стрільця на Миколаївщині. Протягом двох днів тут тривав щорічний чемпіонат виду Збройних Сил. Змагались як на влучність, так і на швидкість. А сучасні електронні мішені зробили процес максимально прозорим та чесним.

Хоч за лаштунками офіційної частини — жваві обговорення та дружня атмосфера, за призові місця учасники змагались завзято. Здебільшого йшли нога в ногу, переможці відривались від найближчих конкурентів із мінімальною різницею.

— Команди сильні, підготовлені, — коментує начальник фізичної підготовки та спорту Командування ПС ЗС України полковник Володимир Білуха. — Попередньо з багатьох підрозділів виду обирали найкращих із найкращих. За результатами наших змагань уже збірна Повітряних Сил поїде на першість Збройних Сил у жовтні цього року.

На нинішньому чемпіонаті переможцем у особистому заліку з прикладної стрільби з АК-74 став старший лейтенант Андрій Леонов (Повітряне командування «Південь»). Найкращим у прикладній стрільбі з пістолета Макарова — підполковник Віктор Кузьмін (Повітряне командування «Центр»). А серед військовослужбовців-жінок перемогу виборола солдат Маріанна Остапенко (Повітряне командування «Південь»).

Щодо швидкісної стрільби з автомата, то тут із невеликим відривом переміг лейтенант Артем Михайлов (Повітряне командування «Центр»), а з ПМ — капітан Володимир Хомюк, офіцер бригади тактичної авіації.

Першість серед команд повітряних командувань вибороло ПвК «Центр», а в командному заліку серед частин безпосереднього підпорядкування Командування Повітряних Сил перше місце посіла бригада тактичної авіації.

https://armyinform.com.ua/2021/09/u-povitryanyh-sylah-vyznachyly-najkrashhyh-strilcziv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *