У військовій частині на Рівненщині заклали капсулу будівництва нового храму

На Рівненщині у військовій частині інженерних військ буде зведена перша й поки єдина церква на території гарнізону. Капсулу під будівництво культової споруди заклав архієпископ Рівненський і Острозький ПЦУ Іларіон.

Як інформує Командування Сил підтримки ЗС України, храм спорудять на честь Почаївської ікони Божої Матері.

На території військової частини у місті Дубно архієпископ Рівненський Іларіон освятив наріжний камінь і заклав капсулу на місце під будівництво храму.

Начальник Дубенського гарнізону полковник Олександр Томашевський зауважив, що серед військових більшість людей — православні й під час несення служби потребували молитви. Звідси й ідея спорудження храму.

— Треба окреме місце для віросповідання, щоб військові могли окремо молитися. Разом з колективом ми прийняли рішення щодо будівництва церкви у цьому місці. Там заклали капсулу. Храм будуватимемо власними силами, а також за кошти субвенції міськради й місцевих спонсорів, — пояснив полковник Олександр Томашевський.

Архієпископ Іларіон нагородив командира медаллю Православної церкви України «За жертовність і любов до України», а у відповідь полковник Олександр Томашевський вручив подяку від імені командування та особового складу частини та цінний сувенір.

https://armyinform.com.ua/2021/07/u-vijskovij-chastyni-na-rivnenshhyni-zaklaly-kapsulu-budivnycztva-novogo-hramu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *