У ЗСУ активніше вивчатимуть англійську мову

Уже до кінця року спецпідготовку з методики викладання англійської організують для 150 військовослужбовців, які згодом навчатимуть інших військових. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони.

Відтак нещодавно в навчально-науковому центрі іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся дводенний навчальний семінар для викладачів іноземних мов вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти України з питань підготовки та проведення на базі ВВНЗ навчальних курсів для позаштатних інструкторів мовної підготовки з числа військовослужбовців ЗС України.

У семінарі взяли участь 15 викладачів із восьми ВВНЗ та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти України, зокрема з тих, у яких здійснюється підготовка офіцерів та сержантів-розвідників.

Під час заходу представники центру поділились із колегами з інших ВВНЗ набутим практичним досвідом, ознайомили їх з відповідними навчально-методичними матеріалами, надали методичні рекомендації щодо проведення курсів для інструкторів мовної підготовки.

Як повідомляється, до кінця поточного року спеціалізовану підготовку з питань організації та методики навчання англійської мови буде організовано для 150 військовослужбовців, які виконуватимуть обов’язки позаштатних інструкторів мовної підготовки. Надалі зазначені інструктори з січня 2022 року проводитимуть заняття з вивчення англійської мови у військових частинах та органах військового управління. Це стане ще одним кроком вперед на шляху до досягнення ЗС України взаємосумісності зі збройними силами країн-членів НАТО та країн-партнерів.

https://armyinform.com.ua/2021/10/u-zsu-aktyvnishe-vyvchatymut-anglijsku-movu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *