Ударна авіація Повітряних Сил під прикриттям винищувачів відпрацювала точні удари по наземних цілях

Під час інструкторсько-методичних занять із залученням бойових підрозділів різних родів та видів ЗС України ударна та винищувальна авіація Повітряних Сил Збройних Сил України відпрацювала нанесення повітряних ударів по супротивнику на полігонах «Широкий Лан» та «Києво-Олександрівський».

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ.

У заході брали участь командири бойових бригад та полків, яким продемонстровано особливості дій, підтримки та всебічного забезпечення підрозділів вночі.

«Ударна авіація – літаки Су-24М та Су-25 під прикриттям винищувачів МіГ-29 та Су-27 наносили ракетно-бомбові удари по наземних цілях. Після чого винищувачі  відпрацювали повітряні бої й завдали імітованих ударів по наземних та надводних цілях в акваторії Чорного моря.

читайте також:

Крім того, чергова ланка винищувачів перехопила військово-транспортний літак Ан-26, який захопили «терористи».  Винищувачі МіГ-29 змусили літак здійснити посадку на визначеному аеродромі, де воїни ССО відпрацювали антитерористичні заходи», – зазначено в повідомленні.

https://armyinform.com.ua/2021/11/udarna-aviacziya-povitryanyh-syl-pid-prykryttyam-vynyshhuvachiv-vidpraczyuvala-tochni-udary-po-nazemnym-czilyam/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *