Україна надає пріоритет розвитку ППО, але не забуває про ударні спроможності авіації

У Польщі триває Варшавський безпековий форум, основною темою якого є ситуація в Балто-Чорноморському регіоні. 

Під час обговорення актуального для Польщі питання про закупівлі американських багатофункціональних винищувачів-бомбардувальників F-35, представнику українського оборонного відомства генеральному директору Директорату політики у сфері оборони МО України Юрію Пунді було поставлено запитання про ситуацію щодо оновлення авіаційного парку Повітряних Сил ЗС України.      

— З огляду на наші реалії, особливо обмеженості оборонного бюджету, сьогодні, це вибір між протиповітряною обороною та ударними можливостями авіації Повітряних Сил, — відповів Юрій Пунда.

Як зазначив генеральний директор Директорату політики у сфері оборони МО України, для більш ефективного використання бюджетних коштів наразі Україна надає пріоритет розвитку спроможностей протиповітряної оборони. 

— Водночас у найближчому майбутньому увагу буде приділено і спроможностям авіації Повітряних Сил. Ми будемо думати над оновленням парку літаків, і це обговорення вже відбувається, — додав Юрій Пунда.

Так, за його словами, наразі пріоритет надається розвитку спроможностей протиповітряної оборони, однак у майбутньому, абсолютно очевидно, що буде вироблена стратегія розвитку Повітряних Сил, де міститимуться пропозиції щодо типів літаків, які закуповуватимуть за кордоном чи виготовлятимуть на території України. 

https://armyinform.com.ua/2021/10/ukrayina-nadaye-priorytet-rozvytku-ppo-ale-ne-zabuvaye-pro-udarni-spromozhnosti-aviacziyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *