Україна вдячна Естонії за реальну підтримку – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з новопризначеним міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалу, який перебуває в нашій країні з першим закордонним візитом.

Про це інформує пресслужба Офісу Президента України.

Володимир Зеленський зауважив, що під час візиту Урмаса Рейнсалу у прикордонному місті Овручі на Житомирщині була закладена капсула з нагоди початку будівництва першого дитячого садочка в межах Fast Recovery plan. Це перший із 15 об’єктів загальної інфраструктури, які Житомирська ОДА передала на розгляд уряду Естонії для допомоги у відбудові області.

Президент окремо нагадав, що це не єдиний випадок, коли Естонія першою надає підтримку Україні. Вона була однією з перших держав, які підтримали Україну в питанні надання зброї.

«Це найважливіший пріоритет сьогодні на полі бою. І особливо це відчувалося на самому початку війни, коли світ іще не був об’єднаний своєю допомогою. Але було декілька країн, які допомагали з першого дня», – зазначив він.

Крім того, Володимир Зеленський наголосив на важливості для України послідовної підтримки з боку Естонії санкційної політики проти країни-агресора, а також євроінтеграційного курсу нашої держави.

https://armyinform.com.ua/2022/08/03/ukrayina-vdyachna-estoniyi-za-realnu-pidtrymku-volodymyr-zelenskyj/