Українська армія сьогодні є однією з найбоєздатніших армій світу — Сергій Наєв

Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Лютого 2024, 16:39

Контрнаступальні операції в Київській, Харківській та Миколаївській областях, операція зі звільнення Херсона надовго ввійдуть у підручники військової майстерності провідних армій світу.

Про це сказав командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв в інтерв’ю з нагоди четвертої річниці від дня створення Командування.

«На тактичному рівні ми фактично дійшли до мережево-центричної війни, коли кожен командир взводу йде в бій із планшетом», — заявив Сергій Наєв, згадуючи про трансформацію українського війська за останні роки.

За його словами, ретельне та якісне планування дій, підготовка військовослужбовців, наявність необхідних видів захисту, озброєння й навичок стали запорукою успіху під час виконання бойових завдань.

Сергій Наєв розповів, що з 2014 року Збройні Сили України перейшли на більш гнучку та дієву систему управління відповідно до стандартів НАТО.

Крім того, ЗСУ суттєво наростили бойовий потенціал сучасними та потужними зразками озброєння і впровадили в оперативне мистецтво новітні форми і способи ведення військових операцій.

«Набули реального бойового досвіду ведення війни разом із появою талановитих командувачів та командирів українського зразка і більш мотивованого війська. Слід наголосити, що сьогодні українська армія є однією з найбоєздатніших армій світу», — сказав командувач.

Як повідомляла АрміяInform, Сергій Наєв також висловив впевненість, що після отримання від союзників винищувачів F-16 Сили оборони матимуть ще більше успіхів на полі бою.

https://armyinform.com.ua/2024/02/05/ukrayinska-armiya-sogodni-ye-odniyeyu-z-najboyezdatnishyh-armij-svitu-sergij-nayev/