Українська дипломатія працює над зміцненням армії та розвитком військово-технічної співпраці з партнерами — Дмитро Кулеба

Українська дипломатія працює над зміцненням міжнародної підтримки України та підвищенням тиску на Росію, розвитком військово-технічної співпраці для зміцнення нашої держави на тлі погроз Кремля.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів в ефірі телеканалу 1+1, інформує Урядовий портал.

«Міністерство закордонних справ України працює проактивно. Головна мета: яким би не був сценарій, який розробляє керівництво Росії, але до будь-якого сценарію Україна має підійти сильною», — заявив Дмитро Кулеба.

читайте також:

Міністр наголосив, що дипломати докладають максимум зусиль для стримування Росії та посилення України на тлі безпекових загроз.

«Українська дипломатія працює над зміцненням альянсів з партнерами, забезпечити їхній тиск на Росію, зробити ще сильнішою нашу армію, розвиваючи військово-технічну співпрацю з партнерами»,— підсумував Дмитро Кулеба.

https://armyinform.com.ua/2021/11/26/ukrayinska-dyplomatiya-praczyuye-nad-zmicznennyam-armiyi-ta-rozvytkom-vijskovo-tehnichnoyi-spivpraczi-z-partneramy-dmytro-kuleba/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *