Уряд врегулював питання, щоб не допускати виселення вразливих категорій ВПО із тимчасового житла

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Березня 2024, 16:42

Фото з сайту TRIBUN.COM.UA

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Ця постанова має на меті надати окремим категоріям ВПО додаткові гарантії щодо недопущення їх примусового виселення із житла для тимчасового проживання у період дії воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування.

Таким чином, на внутрішніх переселенців, які належать до вразливих категорій громадян, не буде поширюватись обмеження щодо терміну проживання, яке передбачене абзацом восьмим частини 1 статті 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Такі зміни спрямовані на посилення гарантій правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомляла АрміяInform, уряд 22 березня прийняв розроблену Мінсоцполітики постанову та уточнив перелік тих ВПО, які матимуть право на отримання виплат протягом ще 6 місяців.

https://armyinform.com.ua/2024/03/30/uryad-vregulyuvav-pytannya-shhob-ne-dopuskaty-vyselennya-vrazlyvyh-kategorij-vpo-iz-tymchasovogo-zhytla/