В Україні 15% громадян проживають в умовах ризику, пов’язаного з вибухонебезпечними предметами

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2024, 14:01

Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля (фото — Віталій Павленко)

З лютого 2022 року в Україні ідентифіковано 659 інцидентів з вибухонебезпечними предметами.

Як повідомляє кореспондент АрміяInform, про це на брифінгу у Military Media Center розповів начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля.

«З початку широкомасштабного вторгнення секретаріатом Національного органу з питань протимінної діяльності ідентифіковано 659 інцидентів з вибухонебезпечними предметами, в яких загинуло майже 300 українців, а 666 отримали поранення», — повідомив Руслан Берегуля.

За його словами, загалом в Україні 15% громадян проживають в умовах ризику від вибухонебезпечних предметів:

«Саме тому в Україні на звільнених територіях максимально залучаються сили та засоби для здійснення заходів з оперативного реагування на вибухонебезпечні предмети та проведення гуманітарного розмінування в районах, де це дозволяє робити безпекова ситуація», — додав начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки.

Як повідомляла АрміяInform, в Україні створили Корпус демінерів, до якого долучились підрозділи Міністерства оборони та Збройних Сил України. Вони виконуватимуть завдання на деокупованих територіях.

https://armyinform.com.ua/2024/04/16/v-ukrayini-15-gromadyan-prozhyvayut-v-umovah-ryzyku-povyazanogo-z-vybuhonebezpechnymy-predmetamy/