В Україні створено Корпус демінерів

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2024, 12:28

Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля (фото — Віталій Павленко)

На сьогодні до Корпусу демінерів долучились підрозділи Міністерства оборони та Збройних Сил України, які виконуватимуть завдання на деокупованих територіях.

Як повідомляє кореспондент АрміяInform, про це на брифінгу у Military Media Center розповів начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля.

«Корпус демінерів фактично створений. На сьогодні до нього долучились підрозділи Міноборони та ЗС України, які виконуватимуть завдання на деокупованих територіях. Вже створені 1000 груп розмінування», — зазначив Руслан Берегуля.

Однак, за його словами, поки є складність — не вистачає достатньої кількості автомобільної, спеціальної техніки та обладнання.

«Ми працюємо з нашими іноземними партнерами, які доєднались до Коаліції з розмінування. Завдяки нашій спільній роботі найближчим часом слід очкувати надання нам матеріально-технічної допомоги. Завдяки чому ми доукомплектуємо підрозділи, що входять до Корпусу демінерів», — пояснив він.

Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки додав, що на сьогодні ці підрозділи вже працюють у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

На брифінгу було заявлено, що до Корпусу демінерів входитиме 5000 фахівців. Його завданнями будуть: обстеження територій, очищення місцевості у рамках оперативного реагування, проведення заходів гуманітарного розмінування.

Як повідомляла АрміяInform, протягом минулого тижня саперні підрозділи МОУ вилучили та знешкодили 4196 вибухонебезпечних предметів.

https://armyinform.com.ua/2024/04/16/v-ukrayini-stvoreno-korpus-demineriv/