Вбивати безкарно — національна ідея росіян

Не треба шукати витоків російського фашизму в образах минулих війн і диктатур. Вони нам потрібні, щоб визначити лише загальні елементи, щоб із впевненістю сказати: так це фашизм, російський фашизм, а простіше — рашизм. Джерела їхнього режиму інші. російські ідеологи намагаються зварити зі своїх ідей борщ, а виходять несмачні щі, які вони з «давніх-давен хлєбають лаптямі». Джерело їхнього режиму в прихованому бажанні вбивати і грабувати. І головне — робити це безкарно.

Їхній суспільний договір забороняв їм багато чого. З приходом путіна список цей збільшувався і збільшувався. А їм так хотілося отримувати все і щоб за це нічого не було, тобто з дозволу держави. Мрія, яка постійно з’являлася в їхній культурі. Вбивати, грабувати, ґвалтувати — і все це було під забороною, але живилося через екрани телевізорів.

І раптом путін їм сказав, що все це можна робити щодо ворогів росії. А за двадцять років їх стало багато. І через війну реалізувалася національна ідея — вбивати безкарно, що вони і роблять зараз в Україні.

І ми це бачимо на відео, як російський окупант калічить українського полоненого, а після цього вбиває, прив’язує до машини і возить містом. І це не поодинокі випадки з боку росіян. Але цей тероризм виріс до розмірів держави. Вони катували захисників «Азову», а потім, щоб приховати свої злочини, збирають в одному місці і обстрілюють.

Факти, про які нині знає весь світ. Факти, які обговорюють і засуджують уряди різних країн.

Національна ідея «вбивати безкарно» стала центром їхнього режиму, їхнім натхненням. За ними випалена земля, зруйновані будинки і долі, скалічені тіла і душі. росіяни та їхній путінський режим — вороги людства. Але вслід за рашизмом йде і покарання. росія сама в собі народила вбивць, звільнила їх вбивчий потенціал, але ці діти, що відчули смак крові, з’їдять свою «мамку». Вони вже це роблять.

Національна ідея «вбивати безкарно», яку вони плекали віками, стане сокирою над головою проєкту «росія». Нам, українцям, треба лише вистояти проти цієї навали і повернути свою землю.

https://armyinform.com.ua/2022/07/30/vbyvaty-bezkarno-naczionalna-ideya-rosiyan/