Велика Британія проведе навчання на випадок розміщення російських ракет біля кордонів ЄС

Велика Британія проведе навчання військово-повітряних сил (ВПС) через можливе розміщення крилатих ракет у Калінінградській області РФ. Королівство потрапляє в радіус гарантованого ураження.

Про це повідомляє РБК з посиланням на The Daily Telegraph.

Про майбутні навчання під назвою Exercise Agile Stance оголосив начальник штабу ВПС Сполученого Королівства Майкл Вігстон під час відвідування бази Тихоокеанського флоту ВМС США Перл-Харбор на Гавайських островах.

За його словами, нездатність авіації до розосередження у разі загрози з боку противника може призвести до повторення подій 7 грудня 1941 року, коли під час нападу Японії на Перл-Харбор були знищені близько 200 американських літаків.

«Нам необхідно поглянути на поточну ситуацію як на виклик національній безпеці і вивчити перелік злітно-посадкових майданчиків, якими ми володіємо у Великій Британії. Це звучить трохи в дусі холодної війни, але ми змушені згадувати, як діяти в таких умовах», — зазначив Майкл Вігстон.

Він також підкреслив, що перекидання Росією сучасного виду озброєнь, наприклад, останнього покоління крилатих ракет, на територію Калінінградської області було б «кроком нагору сходами ескалації».

https://armyinform.com.ua/2021/07/velyka-brytaniya-provede-navchannya-na-vypadok-rozmishhennya-rosijskyh-raket-bilya-kordoniv-yes/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *