Військові спортсмени вибороли золоті медалі на Першому Балтійському чемпіонаті зі стрільби

Турнір тривав з 11 до 15 липня на військовій базі «Адажі» у Латвії. Участь у відкритому чемпіонаті взяли військовослужбовці Латвії, Литви, Естонії та України. Вони змагалися у стрільбі з пневматичного пістолета.

Спортсмени Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів) вибороли п’ять нагород.

Старший солдат Поліна Колеснікова та солдат Гліб Кігітов здобули золоті медалі в командному заліку серед жінок та чоловіків. Головний сержант Юлія Коростильова та молодший лейтенант Павло Коростильов вибороли срібні нагороди у стрільбі серед змішаних пар.

В особистій першості Павло Коростильов здобув «золото», а Поліна Колеснікова — «бронзу».