Військовий гурт «Наш день» переміг на всеукраїнському конкурсі

Композиція «Моя Україна» у бездоганному виконанні військових музикантів гурту «Наш день» зворушила суворих суддів на Всеукраїнському конкурсі «Озброєні піснею, покликані маршем». Тож до рідної Вінниці музиканти повернулись із черговим першим місцем.

Про те, як поміж службою вдається знаходити час для репетицій та численних виступів, із кореспондентом АрміяInform поділився фронтмен гурту прапорщик Ігор Безпалько, військовослужбовець Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗСУ.

Чоловік розповів, що гурт заснували у 2014-му. Його учасниками стали військовослужбовці. Тож, творити та записувати композиції здебільшого доводиться у позаслужбовий час.

— Часто доводиться проводити репетиції пізно ввечері чи на вихідних та ми живемо музикою, тож це зовсім не обтяжує. Усі наші пісні – авторські, і надзвичайно приємно, коли вони знаходять свій відгук у слухачів. Де виступаємо? І у місті на святах, і у Командуванні Повітряних Сил, і у районі ООС…

Це не перша перемога гурту «Наш день». Військовослужбовці вже мають у своєму доробку перші місця та Гран-прі, виборені на всеукраїнських конкурсах, високі місця здобували вони і за кордоном.

Ігор Безпалько додав, що після перемоги музиканти відпочивати не планують, адже вже незабаром хочуть порадувати слухачів новими композиціями.

https://armyinform.com.ua/2021/10/vijskovyj-gurt-nash-den-peremig-na-vseukrayinskomu-konkursi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *