Вінницький «політех»: плюс 68 офіцерів запасу

У Вінницькому національному технічному університеті сьогодні в урочистій обстановці відбулось вручення офіцерських погонів 68-ми студентам, які завершили навчання на кафедрі військової підготовки та отримали первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».

Упродовж двох років ці старшокурсники з близько десяти вишів України здобували фах за такими військово-обліковими спеціальностями, як «Бойове застосування військових частин та підрозділів радіотехнічних військ», «Бойове застосування військових частин та підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації», «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті» й «Експлуатація та ремонт автомобільної техніки та її аналогів».

– У цей буремний час як ніколи важливо стати на захист нашої Батьківщини та її незалежності, – зазначив, вітаючи офіцерів запасу, ректор ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Віктор Біліченко. – Ваша професійність буде запорукою щасливого майбуття прийдешніх поколінь. Бажаю вам гідно нести звання офіцера Збройних Сил України та значних кар’єрних досягнень. А ми завжди будемо підтримувати своїх вихованців та щиро пишатися вашими успіхами.

Варто зазначити, що більше ніж 10 % випускників військової кафедри університету  вже бачать себе в офіцерському строю – планують укласти контракти про проходження військової служби.

З кожним роком кількість охочих, та й, власне, набір на кафедру військової підготовки ВНТУ, стабільно збільшується. Так, на другому курсі навчається вже майже сотня студентів, майбутніх офіцерів запасу, а на перший набрали ще більше, додавши шосту військово-облікову спеціальність. Отож, разом зі слухачами, які після завершення навчання отримають фах операторів БПЛА, нині на першому курсі навчається 136 юнаків та дівчат.


https://armyinform.com.ua/2021/10/vinnyczkyj-politeh-plyus-68-oficzeriv-zapasu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *