Вірменія передали 10 тонн медикаментів Головному військовому клінічному госпіталю

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2024, 10:30

Представники Спілки вірменів України та Посольства Республіки Вірменія в Україні передали 10 тонн лікарських засобів Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь».

Як інформує Міністерство оборони України, у заході взяли участь заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян, командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук, начальник НВМКЦ «ГВКГ клінічний госпіталь» полковник медичної служби Олег Колісник, представники вірменської громади в Україні.

«Гуманітарна допомога у вигляді лікарських засобів, які сьогодні представники Спілки вірменів України та Посольства Республіки Вірменія  в Україні передають Головному військовому клінічному госпіталю, є дуже важливим внеском в процес лікування та одужання захисників України. Щиро дякуємо вам за допомогу та підтримку!» – зазначила Наталія Калмикова під час передачі медикаментів.

Гуманітарна допомога від Вірменії буле використана за багатьма клінічними напрямами, зокрема для антибактеріальної терапії та знеболення поранених і хворих.

«У цей важкий для України час, коли вже майже два роки триває широкомасштабна війна, Вірменія пропонує руку допомоги. Вперше таку масштабну гуманітарну допомогу українським школярам у вересні 2023 року привезла дружина Прем’єр-міністра пані Анна Акопян. Сьогодні Штаб Спілки вірмен України передає лікарські засоби», – наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян.

Він акцентував, що в лавах ЗСУ воюють до 12 тисяч вірмен — громадян України та інших країн. Понад 300 нагороджені відзнаками за героїзм.

«Разом зі Спілкою вірмен України, її Штабом, ці люди — найважливіший елемент зміцнення відносин між нашими народами та країнами», — наголосив керівник посольства.

Зазначається, що у рамках гуманітарного проєкту представники вірменської сторони вже передали допомогу військовому госпіталю в місті Дніпро. Найближчим часом такий самий вантаж передадуть у Харкові.

Як повідомляла АрміяInform, Іспанія передає Україні два медичні бронеавтомобілі.

https://armyinform.com.ua/2024/02/09/virmeniya-peredaly-10-tonn-medykamentiv-golovnomu-vijskovomu-klinichnomu-gospitalyu/