Володимир Зеленський обговорив з Президентом Євроради розвиток безпекової ситуації вздовж кордонів України

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем обговорили розвиток безпекової ситуації на сході нашої держави у зв’язку з концентрацією російських збройних сил вздовж українських кордонів.

Про це повідомляє сайт Офісу Президента.

Володимир Зеленський поінформував Шарля Мішеля про зусилля України, спрямовані на мирне врегулювання українсько-російського конфлікту.

Зі свого боку Президент Європейської ради повідомив про результати своєї розмови з Президентом РФ Володимиром Путіним. Одним із цих результатів є переконаність, що деескалації ситуації могли б допомогти контакти між українською та російською сторонами за участю ЄС.

Лідери України та Євросоюзу домовилися й надалі координувати свої позиції щодо шляхів врегулювання конфлікту.

Співрозмовники також обговорили підготовку запланованого на 15 грудня саміту Східного партнерства. Володимир Зеленський зауважив, що цей захід має бути результативним з точки зору врахування інтересів України та «Асоційованого тріо».

https://armyinform.com.ua/2021/11/volodymyr-zelenskyj-obgovoryv-z-prezydentom-yevropejskoyi-rady-rozvytok-bezpekovoyi-sytuacziyi-vzdovzh-kordoniv-ukrayiny-2/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *