Всюдихід для спецпідрозділів: в Ізраїлі створили нове покоління позашляховиків для елітних військ

Прочитаєте за: 3 хв. 28 Березня 2024, 9:11

Тактичний всюдихід Rego PATROL X. Фото: REGO Automotive

Ізраїльська компанія Rego-Automotive розробила нове покоління легких позашляховиків, щоб надати передові надійні платформи з покращеною маневреністю, прості в управлінні та обслуговуванні.

Як зазначають автори оборонного порталу Army Recognition, за такими загальними словами рекламного повідомлення закамуфльовано авто Rego PATROL-X: футуристичного вигляду всюдихід для спецпризначенців з гібридною силовою установкою, повідомляє АрміяInform.

Rego PATROL-X, шеститонний гібридний позашляховик військового класу, створений для задоволення суворих вимог елітних військових частин. Поєднуючи передові бойові технології з опробованими конструкціями для ралі-рейдів бездоріжжям, Rego розроблений на основі досліджень оперативних потреб загонів спецпризначення. Його легка, але міцна конструкція та характерне V-подібне шасі забезпечують високу маневреність, оптимальний захист автомобіля та безпеку екіпажу.

Характерною особливістю PATROL-X є малопомітність, яка зумовлена малошумною гібридною платформою з низькою тепловою сигнатурою. Ця передова технологія дає змогу операторам переміщатися непоміченими, що дуже важливо для проведення секретних операцій або ухилення від виявлення противником під час критично важливих місій.

Тактичний всюдихід Rego PATROL X. Малюнок REGO Automotive

Транспортний засіб має секційний вантажний простір завдовжки 2,65 метра, призначений для швидкого та ефективного розміщення широкого спектра модулів для конкретних завдань.

Позашляховик має вражаюче співвідношення корисного навантаження до ваги 1:1,3, що збільшує його здатність перевозити значні вантажі порівняно з його вагою, тим самим розширюючи застосування в різних місіях.

Машина може долати великі відстані без необхідності частої дозаправки, що є критично важливим атрибутом для глибокого проникнення на територію противника або сталого дистанційного розгортання, що підвищує стратегічну мобільність збройних сил. Розроблений для транспортування повітрям, всюдихід може бути ефективно перекинутий транспортною авіацією у зони конфліктів по всьому світі, що значно розширює оперативний діапазон сил, що її використовують.

В експлуатаційному відношенні машина спроєктована так, щоб бути зручною для користувача, забезпечуючи простоту використання навіть персоналом із мінімальною підготовкою, тим самим підвищуючи боєздатність підрозділу.

Позашляховик Rego пропонує різні конфігурації захисту: від легкої броні для маневреності до важчого бронювання для максимального захисту, що дозволяє командирам балансувати між мобільністю та захистом залежно від специфіки місії.

Своєю чергою аналітики порталу Defence Blog зазначили, що центр досліджень і розробок компанії Rego Automotive розташований у Північному окрузі Ізраїлю. У цій же місцевості Армія оборони Ізраїлю періодично проводить польові навчання. Тож така близькість до військового полігону дає змогу команді Rego Automotive оперативно доопрацьовувати конструкції свого всюдихода, з огляду на відгуки та покращуючи характеристики відповідно до мінливих потреб військових і цивільних користувачів.

Тактичний всюдихід Rego PATROL X. Фото: REGO Automotive

Прототип машини Rego I пройшов понад 24 тисячі кілометрів у рамках польових випробувань. Зазначається, що під час тестів 6-тонна машина продемонструвала хорошу маневреність та захищеність екіпажу.

[embedded content]

Тест-драйв прототипу всюдихода Rego. Відео: REGO Automotive

https://armyinform.com.ua/2024/03/28/vsyudyhid-dlya-speczpryznachencziv-v-izrayili-stvoryly-nove-pokolinnya-pozashlyahovykiv-dlya-elitnyh-vijsk/