Вже восьма данська команда інструкторів прибула у Британію для навчання українських військових

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2024, 21:14

Збройні сили Королівства Данія продовжують брати участь у багатонаціональній навчальній операції ІНТЕРФЛЕКС з базової загальновійськової підготовки Збройних Сил України на території Великої Британії. Це дієвий внесок на підтримку України.

Про це інформує Генштаб ЗСУ, передає АрміяInform.

Вже восьма данська команда інструкторів та інструкторок Збройних сил Королівства Данія прибула до навчального табору у Великій Британії після завершення етапів підготовки до місії та отримання найкращого досвіду від попередньої команди. Інструктори та інструкторки добре готувалися в Данії і про це свідчить керівництво команди. У відгуках команда позитивно відзначається за хороший підхід до розуміння міжкультурних питань багатонаціонального табору та навчальних завдань.

Прибула нова партія українських новобранців. Новобранці загалом характеризуються невеликим рівнем досвіду та високим ступенем мотивації, і тому вони є саме цільовою групою для підготовки, яку вони активно проходитимуть протягом тижнів навчання.

Данські інструктори дуже серйозно ставляться до завдання з навчань й також прагнуть вчитися у них. Кілька інструкторів уже вивчили базову українську лексику і таким чином підтримують навчання.

Протягом першого етапу навчання данські інструктори повинні підготувати новобранців до елементарного виживання в польових умовах та використання виданого їм спорядження. Також активно проводяться заняття з такого важливого елементу підготовки як бою в окопах, орієнтування на місцевості, постановки та виконання задач на макеті місцевості.

Пізніше будуть проведені навчання, де всі спатимуть на вулиці в спеціальній місцині в лісі. На щастя, погода змінилася і прихід весни з красивими кольорами на деревах і рівнинах й до 20 градусів протягом дня. Гарна погода полегшує тренування та мотивує весь день бути на вулиці.

Під керівництвом інструкторів Збройних сил Королівства Данії, новобранці Збройних Сил України стали підготовленішими до бойових умов.

Після вторгнення росії в Україну Данія, тісно співпрацюючи з союзниками та партнерами, взяла на себе велику відповідальність за підтримку України. Королівство Данія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на триваючі порушення росією міжнародного права.

У рамках загальної підтримки Данія надає данських солдатів та інструкторів для навчального проекту під керівництвом Великої Британії, який здійснюється у Великій Британії. Тут українських новобранців навчають базовим солдатським навичкам.

Прибувши до Сполученого Королівства в 2023 року, контингент військовослужбовців Збройних сил Королівства Данії приєднався до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

Раніше АрміяInform повідомляла, що на фронті за добу 79 боєзіткнень, третина з яких на Авдіївському напрямку.

https://armyinform.com.ua/2024/04/19/vzhe-vosma-danska-komanda-instruktoriv-prybula-u-brytaniyu-dlya-navchannya-ukrayinskyh-vijskovyh/