Як у тісній кабіні літака можна зрозуміти, що таке справжня свобода

На Полтавщині у льотній школі «Кондор» другокурсники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба під час першої у житті льотної практики приступили до самостійних польотів.

Хлопці успішно пройшли курс наземної підготовки, виконали стрибки з парашутом і отримали допуск до польотів на легкомоторних літаках.

За словами командування видового вишу, після проведення в небі певного часу разом із інструкторами, найкращим із майбутніх офіцерів дозволили виконати самостійні польоти. В авіації цей рубіж аеродромного вишколу називають «становленням на крило».

Під час такої важливої в біографії кожного пілота події, окрім викладачів ХНУПС, були присутні голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов і міський голова обласного центру Олександр Мамай.

Після коротких слів напуття, хлопці виконали польотні завдання й повернулися на землю із безліччю позитивних емоцій.

Одним із перших у небо піднявся курсант Павло Кольцов.

– Тільки піднявшись на літаку в небо, ти починаєш розуміти, що таке справжня свобода. Після такого дебюту в мене якось виросли крила. Тепер я із потрійними силами продовжу рухатися далі до своєї мрії кольору неба, – вважає курсант Павло Кольцов.

На Полтавщині другокурсники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проведуть ще кілька місяців і поповнять свої льотні книжки десятками годин нальоту.

фото Ірини Маліновської

https://armyinform.com.ua/2021/07/yak-u-tisnij-kabini-litaka-mozhna-zrozumity-shho-take-spravzhnya-svoboda/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *