Як учаснику бойових дій отримати грант на професійну освіту

Бажаєте знайти цікаву та перспективну роботу або підвищити професійну кваліфікацію? Якщо так, годі зволікати! Громадська організація «Центр зайнятості Вільних людей» запрошує ветеранів та ветеранок з усіх регіонів України отримати грант до 400 євро на навчання.

Для цього необхідно лише зареєструватись у проєкті за посиланням (http://bit.ly/ПрофесійніКурси), пройти дводенний тренінг та захистити заявку на отримання індивідуального гранту розміром до 400 євро для проходження професійних курсів з підготовки, перепідготовки чи підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Як запевняють організатори, під час або ж після проходження навчання, ви зможете отримати консультації спеціалістів щодо вашого кар’єрного розвитку.

Що стосується навчальних курсів — їх можна обирати самостійно. Головне, щоб вони відповідали вашій мотивації для професійного розвитку. Єдине обмеження — тривалість курсів не повинна перевищувати 6 місяців. За статистикою, серед найпопулярніших, які найчастіше обирають ветерани — курси з ІT, маркетингу, менеджменту, кулінарної справи чи логістики.

Основні критерії відбору учасників: наявність посвідчення УБД, проживання на території України, мотивація до професійного розвитку й розуміння, як далі застосовувати здобуті знання. У пріоритеті — безробітні заявники або з низьким рівнем доходу, ті, хто сам виховує дітей, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи.

Набір триватиме до 31 серпня цього року.

Проєкт, спрямований на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів і членів їхніх сімей, фінансує Євросоюз, впроваджує Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), а реалізує ГО «Центр зайнятості Вільних людей».

https://armyinform.com.ua/2021/07/yak-uchasnyku-bojovyh-dij-otrymaty-grant-na-profesijnu-osvitu/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *