З окупованої території повернуто ще одну дитину

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2024, 14:09

З тимчасово захопленої російськими загарбниками території Запорізької області повернуто ще одну дитину.

Про це повідомило Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У грудні 2023 року до Мінреінтеграції звернулася жінка, на ім’я Марія. Вона просила допомогти повернути з тимчасово захопленої території Запорізької області її малолітню доньку.

На початок широкомасштабної війни дівчинкабула у своїх бабусі та дідуся. Виїхати одразу вони не могли, оскільки бабуся була тяжкохворою. Перевозити її не було можливості. Забирати дівчинку самотужки батькам теж було ризиковано. Коли бабусі не стало, Марія звернулася по допомогу. І ось після майже двох років, які вони провели нарізно, родина знову об’єдналася. Повернення відбувалося в межах проєкту «Шлях додому».

Завдяки спільним зусиллям Мінреінтеграції і проєкту «Українській мережі за права дитини» вже вдалося повернути 56 дітей.

Нагадуємо: якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за телефоном: (050) 562-03-13. Також можна звернутися на гарячу лінію Національного інформаційного бюро: 16-48.

Як повідомляла АрміяInform, з окупованих територій повернули три родини з дітьми.

https://armyinform.com.ua/2024/02/10/z-okupovanoyi-terytoriyi-povernuto-shhe-odnu-dytynu/