За неналежне виконання договірних зобов’язань на користь Міноборони стягнуто 12,4 млн грн

На юридичному фронті Міноборони продовжує захищати інтереси відомства в частині контролю за своєчасним виконанням договорів і зобов’язань.

Про це на брифінгу представників Сил оборони України повідомила заступник Міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, на минулому тижні судами України прийняті рішення про стягнення на користь оборонного відомства 12,4 млн грн штрафних санкцій за неналежне виконання договірних зобов’язань.

Вона поінформувала, що зокрема 10 червня цього року Касаційним господарським судом Верховного суду було поставлено крапку в господарській справі і скасовано рішення судів апеляційної та першої інстанції і стягнуто з господарського товариства 9,9 млн грн за несвоєчасне надання ремонтних послуг військової техніки. А саме БРД-2 і їхню модернізацію.

Заступник Міністра оборони також повідомила, що 13 червня цього ж року, рішенням суду Дніпропетровської області на користь Міноборони було стягнуто 2,4 млн грн за несвоєчасну поставку нафтопродуктів – палива для техніки спеціального призначення.

– Хочу підкреслити, що Міноборони на юридичному фронті воює і виграє! –  додала Ганна Маляр.

https://armyinform.com.ua/2022/06/16/za-nenalezhne-vykonannya-dogovirnyh-zobovyazan-na-koryst-minoborony-styagnuto-124-mln-grn/