За збір даних про ракетні розробки для ФСБ РФ до 8 років засуджено жителя Сєвєродонецька

За державну зраду в умовах збройного конфлікту Лисичанський міський суд Луганської області засудив до 8 років позбавлення волі мешканця Сєвєродонецька.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Прокурори довели, що у 2018 році громадянин був завербований співробітниками так званого міністерства державної безпеки «ЛНР» під кураторством ФСБ Російської Федерації. На виконання завдання агент спецслужби мав зібрати дані про розробки військового озброєння в ракетобудівній галузі.

«Під час фотографування та пересилання співробітникам ФСБ РФ  імітаційної документації у травні 2020 року чоловіка затримали. За виконання завдання він мав одержати 10 тис. доларів США», — йдеться в повідомленні.

Викриття факту та попередження протиправних дій проводили прокурори спільно зі співробітниками Департаменту контррозвідки Служби безпеки України та Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Таке покарання призначено Лисичанським міським судом Луганської області у зв’язку з тим, що обвинувачений активно сприяв розкриттю злочину.

https://armyinform.com.ua/2021/07/za-zbir-danyh-pro-raketni-rozrobky-dlya-fsb-rf-do-8-rokiv-zasudzheno-zhytelya-syevyerodoneczka/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *