ЗСУ вдячні Європейському Союзу за багатовимірну військово-технічну допомогу та підтримку

Збройні Сили України вдячні Європейському Союзу за багатовимірну військово-технічну допомогу та підтримку громадян України, які вимушено знайшли захист та новий тимчасовий дім в Європі.

Про йдеться на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ.

Також представники ЗСУ дякують усім членам Європейського Союзу за ухвалення рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

читайте також:

«Збройні Сили України вдячні усім урядам 27 країн-членів ЄС, усім політичним, громадським та військовим лідерам ЄС за вашу цілковиту єдність розпочати новий розділ Європейської та Світової історії, в якій Україна нарешті повернеться до спільного дому – до Європейської цивілізації», – йдеться в повідомленні.

читайте також:

Зазначається, що за останні 9 років українська армія стала справжнім щитом Європи від варварської російської військової агресії та навали і завжди стоїть на захисті не тільки України, але й всієї Європи.

«Стратегічні позитивні наслідки цього для Європи, світу загалом й України зокрема вже вписані в книгу історію», – зауважили в Генеральному штабі ЗСУ.

https://armyinform.com.ua/2022/06/24/zsu-vdyachni-yevropejskomu-soyuzu-za-bagatovymirnu-vijskovo-tehnichnu-dopomogu-ta-pidtrymku/